Aktualności od września

ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA od 09 września. tj. poniedziałek


Zapraszam serdecznie wraz z nowym rokiem szkolnym na jogę oraz inne zajęcia.

Z nowości mamy :

- wtorek 19.15 PILATES z Natalią
- czwartek godz. 19.15 TABATA  z Natalią
- piątek godz.18.30 - 19.30  joga dla biegaczy , sportowcówJOGA - Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych za zajęcia - zarówno na grupy początkujące jak i na grupy ogólne. Na każdej z tych grup będziesz trakatowana/y indywidualnie i odpowiednio do Twoich potrzeb. Każda osoba ćwiącząca jogę wnosi coś zupełnie innego. Zadaniem moim jest dostosowanie asan i sprzętu do każdego człowieka. Nie bój się zatem i przyjdź na którąś z tych grup by rozpocząć lub kontynuować praktykę jogi.

TABATA - trening interwałowy. mocny, energetyczny. Rewelacyjnie wpływa na metabolizm. Interwały pozwalają szybko spalić kalorie a i w między czasie odpocząć. Daje szybkie rezultaty poprawy kondycji.

PILATESGłównym celem ćwiczeń pilatesowych jest rozciągnięcie, uelastycznienie i wzmocnienie mięśni. Dzięki temu poprawie ulega postawa ciała i wyszczupla się sylwetka. Zyskuje kręgosłup — zmęczony codzienną pracą i podatny na bóle i choroby. Pilates nie wymaga dużo siły, nie jest więc metodą ćwiczeń, która szybko męczy i zniechęca. Dzięki różnorodności ćwiczeń i postawieniu na ich jakość, nie ilość, nie pozwala na nudę. Jedną z ważniejszych zasad pilatesowych jest koncentracja na wykonywaniu ćwiczenia. Bardzo istotne jest skupienie na precyzji ruchów — dobrze wykonane ćwiczenie to połowa sukcesu. Taki manewr pozwala przy okazji odciążyć umysł od problemów i myśli o codziennych obowiązkach. Tym samym pilates staje się ćwiczeniem i odprężeniem umysłu. Nie bez znaczenia w ćwiczeniach jest także oddychanie — współgranie oddechu z ruchami pozwala zachować równowagę i harmonię..

Koszt zajęć w Studio Jogi AHIMSA

- Deklarując się na początku miesiąca można wybrać i wykorzystać w danym miesiącu następujące opcje cenowe:

JOGA
- zajęcia od 1 - 4 - koszt pojedynczego spotkania to 25,-
- zajęcia od 5 - 8 - koszt pojedynczego spotkania to 23,-
- zajęcia od 9 i więcej w miesiącu - pojedynczego spotkania to 21,-
- emeryci i renciści - bez względu na ilość zajęć koszt za jedne zajęcia to 12,50
- zajęcia indywiduwalne - koszt jednego spotkania to 80,-

Wykupiony karnet wykorzystujemy w danym miesiącu. Jest możliwość przyjścia również na inną grupę niż deklarowana.

TABATA - 4 zajęcia  60 zł


PILATES 

- 4 zajęcia  80 zł


2 komentarze:

  1. Powyżej "Aktualności na dzień 2015-08-25" a jak jest obecnie?

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja polecam sklep internetowy ze sprzętem do www.nui.sklep.pl jogi. Mają naprawdę atrakcyjne ceny – warto sprawdzić!

    OdpowiedzUsuń