Aktualności od września

Aktualności na dzień 2015-08-25


Zapraszam serdecznie wraz z nowym rokiem szkolnym na jogę oraz inne zajęcia. Z nowości mamy :

- środa godz.18.00 - 19.00 deepWORK z Kariną
- czwartek godz. 19.15 Pilates z Justyną
- piątek godz.18.30 - 19.30  joga dla biegaczy , sportowcówJOGA - Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych za zajęcia - zarówno na grupy początkujące jak i na grupy ogólne. Na każdej z tych grup będziesz trakatowana/y indywidualnie i odpowiednio do Twoich potrzeb. Każda osoba ćwiącząca jogę wnosi coś zupełnie innego. Zadaniem moim jest dostosowanie asan i sprzętu do każdego człowieka. Nie bój się zatem i przyjdź na którąś z tych grup by rozpocząć lub kontynuować praktykę jogi.

deepWORK - deepWORK™ to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK™ bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe. Holistyczny, funkcjonalny trening grupowy. Fanom spinningu i innych podobnych form treningu deepWORK™ oprócz ich ulubionych faz energetycznych i dynamicznych oferuje balans, równowagę i wyciszenie. Dla osób na co dzień ćwiczących formy mentalne jest doskonała możliwością popracowania nad kondycją – łączy spokojny początek i relaksację na końcu zajęć z dynamicznymi sekwencjami ćwiczeń funkcjonalnych w głównej części treningu

PILATESGłównym celem ćwiczeń pilatesowych jest rozciągnięcie, uelastycznienie i wzmocnienie mięśni. Dzięki temu poprawie ulega postawa ciała i wyszczupla się sylwetka. Zyskuje kręgosłup — zmęczony codzienną pracą i podatny na bóle i choroby. Pilates nie wymaga dużo siły, nie jest więc metodą ćwiczeń, która szybko męczy i zniechęca. Dzięki różnorodności ćwiczeń i postawieniu na ich jakość, nie ilość, nie pozwala na nudę. Jedną z ważniejszych zasad pilatesowych jest koncentracja na wykonywaniu ćwiczenia. Bardzo istotne jest skupienie na precyzji ruchów — dobrze wykonane ćwiczenie to połowa sukcesu. Taki manewr pozwala przy okazji odciążyć umysł od problemów i myśli o codziennych obowiązkach. Tym samym pilates staje się ćwiczeniem i odprężeniem umysłu. Nie bez znaczenia w ćwiczeniach jest także oddychanie — współgranie oddechu z ruchami pozwala zachować równowagę i harmonię..

Koszt zajęć w Studio Jogi AHIMSA

- Deklarując się na początku miesiąca można wybrać i wykorzystać w danym miesiącu następujące opcje cenowe:

JOGA
- zajęcia od 1 - 4 - koszt pojedynczego spotkania to 25,-
- zajęcia od 5 - 8 - koszt pojedynczego spotkania to 23,-
- zajęcia od 9 i więcej w miesiącu - pojedynczego spotkania to 21,-
- emeryci i renciści - bez względu na ilość zajęć koszt za jedne zajęcia to 12,50
- zajęcia indywiduwalne - koszt jednego spotkania to 80,-

Wykupiony karnet wykorzystujemy w danym miesiącu. Jest możliwość przyjścia również na inną grupę niż deklarowana.

deepWORK
- koszt jednorazowych zajęć jak pozostałe


PILATES 

- koszt spotkań jak JOGA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz