poniedziałek, 28 listopada 2016

Spełniamy małe marzenia dzieci.

MOI DRODZY  PRZYJACIELE i ZNAJOMI.

Zbliża się  czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas pełen ciepła, spokoju i  miłości i ... prezentów.

Niestety nie  wszystkim Święta się tak kojarzą. Są  wśrod nas dzieci, którym Święta nie  kojarzą  się z niczym cudownym. Pomóżmy im!!!!!

Razem ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieci i  Młodzieży " Po Prostu Partner"  rozpoczynamy cudowną świąteczną akcję  SPEŁNIAMY MARZENIA DZIECI. Stowarzyszenie, z którym mam przyjemność działać wspónie już wiele lat , zajmuje się zarówno dziećmi jak i młodzieżą.  Wiele z tych dzieci , którymi zajmuje się Asia Kowalkowska wraz z współpracownikami  nigdy nie dostało prezentu. Chcemy zatem wspólnie dać  tym dzieciom odrobinę radości i miłości. Każdy z nas  był kiedyś dzieckiem i sami wiemy jak bardzo czeka się  na  prezenty. Niektóre z tych dzieci nie dostają prezentów od swoich bliskich. Nawet nie czekają na ten moment. Pomóżmy im uwierzyć , że czas Świąt jeste czasem troski o innych, jest czasem pełnym ciepłych uczuć.

W Studio znajduje się lista dzieci, którym  możesz  podarować  prezent. Dzieci  jest 30 - oro  i dla  kazego z nich nawet  najmniejszy  drobiazg  będzie  oznaczał  coś niesamowitego. Będzie świadczył o tym, że właśnie  o nim samym ktoś  pomyślał  w sposób szczególny i wyjątkowy.  Dlatego  można wybrać  DZIECKO i  z  listy prezentów  coś co jesteśmy w stanie  kupić. Wystarczy spakować ,oznaczyć dla którego dziecka  i przynieść do studia.Oto przykładowa lista prezentów:

1. SŁODYCZE - nutella, kakao rozpuszczalne w granulkach, gumy do żucia, różne bakalie ,
2. ZABAWKI  - lalki, samochody, klocki  lego i inne, modele do składania, gry stolikowe, artukuły sportowe
3. DROBNY SPRZĘT ELEKTRONICZNY - słuchawki, głośniczki, pendrive
4. WESOŁE DROBIAZGI - rękawiczki, skarpetki, piżamki, torebki, ramki na zdjęcia
5. KOSMETYKI  - perfumy, dezodoranty, płyny do kąpieli, żele do włosów, lakiery do włosów, do paznokci, odżywki do włosów.


Sami widzicie - to są  naprawdę  drobiazgi i każdy z nas  jest w stanie  stać się MIKOŁAJEM.

Zapraszam do akcji !!!!!!!!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza