niedziela, 19 lutego 2017

3 URODZINY STUDIA!


3 URODZINY STUDIA :>  

      od  3 lat Studio Jogi AHIMSA jest spełnieniem moich marzeń. Chyba każdy marzy o tym by móc robić w życiu to co się kocha, realizować się w tym w co się wierzy i czemu ufa. Mnie się  udało i sama po sobie widzę jaki przynosi efekt. STUDIO jest magicznym miejscem - zrodzonym ze spotkania CUDOWNYCH PRZYJACIÓŁ, którzy w Walentynki te 3 lata temu sprawili, że doba wydłużyła się  a prace szły jak w filmie. 
Zadziało się wiele MAGII. Dzień OTWARCIA był  początkiem , który rozpoczął CZAS PRZYNOSZENIA do Studia -  zaufania, chęci, troski, wysiłku, miłości  - ogólnie mówiąc DOBRA!!!
i trwa cały czas. Jestem dumna z  tego miejsca ale przede wszystkim z tego, że udało się  stworzyć JOGOWĄ RODZINĘ, która  TRWA!! Wzajemnie się wspiera , mobilizuje do działania, troszczy i dopinguje, świetnie się ze sobą czujemy i chcemy przebywac nie  tylko na  sali. 

Cieszę się, że  tak WIELE osób dołączyło do nas- tworząc właśnie MAGIĘ - JOGĘ. Ludzie przychodzą i odchodzą, wykruszają się.Jak to w życiu bywa Ci , którzy niekoniecznie pasują do tego co w Studio liczy się  najbardziej -  CZŁOWIEK  - odchodzą! Ale to dobrze. Każdy z nas ma  prawo szukać swojego miejsca w życiu -  JA ZNALAZŁAM. Dzięki  Wam  i temu, że codziennie dajecie mi znacznie więcej  niż się Wam wydaje  - odkrywam przed Wami i sobą PASJĘ!!! Dajecie mi siłę, pomysły, inspiracje, potrzebę uczenia się i doskonalania. I mimo już kilku lat nauki cały czas  mam potrzebę dokształcać się by móc właśnie z Wami w  tym to STUDIO dzielić się wiedzą  i doświadczeniem.  

D Z I Ę K U J Ę !  N A M A S T E !

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza