niedziela, 3 września 2017

NOWE ZAJĘCIA !!!!!

NOWOŚCI  !!!!!!

NOWE ZAJĘCIA W GRAFIKU. ZAPRASZAM DO ZAPISYWANIA SIĘ !!!

ZAJĘCIA  RUSZAJĄ JUŻ OD POŁOWY WRZEŚNIA .

ZAPISZ SIĘ  JUŻ TERAZ !!!!

NAJLEPSI NAUCZYCIELE , NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI, NAJLEPIEJ WYSZKOLENI !!!

WHEEL YOGA
środa 


Joga z wykorzystaniem YOGA WHEEL to dynamiczne sekwencje w stylu flow oraz wykonywanie asan z pomocą koła do jogi. Koło urozmaica praktykę, poprawia stabilizację, ułatwia wykonywanie skłonów  i wygięć. Pozwala lepiej otworzyć klatkę piersiową , rozciągnąć cały przód tułowia i pogłębić wygięcia do tyłu. To niesamowicie uniwersalny przyrząd, z którym można wykonywać nowe warianty asan lub poprawiać już znane. 


PILATES


Pilates to forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Dzięki niemu wszystkie mięśnie poddają się rozciąganiu, spinaniu i ponownemu rozciąganiu. Pilates skupia swoją uwagę na najmniejszych mięśniach, nie tylko na tych największych co daje lepsze efekty i wyniki. Poprawia równowagę, elastyczność i koordynację ciała. 
JOGA DLA DZIECI
czwartek 
Joga dla dzieci - ponownie  ruszają zajęcia  dla dzieci. Zajęcia są prowadzone dla dzieci w wieku od 5 - 9 lat. Dzieci uczestniczą we wspaniałej przygodzie prowadzonej ruchem, muzyką. Uczą się skupienia i wykonywania różnych ćwiczeń jednocześnie bawiąc się. Zajęcia obejmują pełny zakres zajęć ruchowych i korekcyjnych. Zajęcia kończą się krótkim relaksem, co daje dzieciom pełne odczucie spokoju i odprężenia.
OSOBY DOROSŁE KUPUJĄCE KARNET MOGĄ KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ:

- JOGA
- WHEEL YOGA
- PILATES
- DEEP WORK

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza